E dija qe do ma shqyente pidhin bill mahr dating

Posted by / 29-Apr-2016 08:16

E dija qe do ma shqyente pidhin

kuur erdhi babi im dhe mami i atij ne benim sikur skishte ndodhur asgje...

the song and video feel like a spiritual sequel to the equally love-charged "Sowemo".

Por ajo se dinte qe per mua ishte hera e pare qe jepesha aq shum nje femre.

Pasi kisha bere seks por te perjetoja ate lloj kenaqesie...kurre..u ngrit dhe shkoi te lahej..ishte ora diku 11 e nates...u fut ne vaske...degjoja ujin tek rridhte dhe perseri u eksitova..kuptoja qe prap po me behej seks...shkova ne tualet teksa ajo po lahej dhe me tha duke buzeqeshur...e dija qe do vije...shkova dhe u futa ne vaske me te..fillova tja studioja me imtesi trupin dhe bertita si ka mundesi qe nuk ben seks me ty ai idiot..ate me tha dhe eja ma bej edhe njeher gojoren poshte pidhit...e ngita siper vaske dhe fillova tja lepij pidhin gjith epsh...lepija perseri...kesaj here fillova tja fus llapen ne vrimen e anusit..ndjente nje kenqesi te papershkueshme...i fiksuar ta qija edhe njeher ne bythe..ja kerkova...me tha futma karin ne bythe se e deshiroj..me tha dhe avash avash ja futa rrotulloja karin rreth vrimes se anusit.filloi te rreshqiste ne vrimen e anusit te saj...kisha karin ne bythen e tezes time...fillova ta qija..bertiti kur ja futa karin..mora vesh kishte dhimbje apo po eksitohej po me bertiste dhe me thoshte me qi tani..qi...fillova ta qija si i marre..e qija ne bythe..sa spo qante....vetem me kapte bythet e mia nga mbrapa qe tja fusja sa me thelle..nderkohe ja shtrengoj cicat....cfare ndjesie..deshira ime me e madhe ishte ti prisheshem brenda ne bythe..ate bera...sepse u cmenda...e qiva me aq vrull saqe sperma te perplasej te bytha e saj...erdhi momenti..tju them te drejten kam bertitur me sa fuqi kam pasur sepse kurr skam ndjere kenaqesi te i prishesha brenda..pse ju prisha se nxirrja ishte pjesa qe me shijo me teper...cicat desh ja shkula ngaqe isha eksituar.

duke lexuar historit atij sa me shum dhe i trashet, un e ndieja.papritur fillon e me prek te gjoksi..

mundohem te refuzoi por ishte e kot..ishte ber si i cmendur,me heq pantallonat e me ulet ne gjunj duke me lepir pidhin...

e dija qe do ma shqyente pidhin-60e dija qe do ma shqyente pidhin-65e dija qe do ma shqyente pidhin-9

Eshte e gjate ne krahasim me femrat e tjera me floke te zeza. Disa gjera i kishte natyrale...gjoksin dhe bukurine...bythet dhe shalet i kishte bere me palester.

One thought on “e dija qe do ma shqyente pidhin”